U19

3. kolo III. liga Východ

Ľubovňa Redfox FC - FK Košická Nová Ves 5:2 (0:0)

Góly: P. Kroták 3x, M.Sklenárik, S. Derevjaník

Zostava: T. Mindek, T. Marchevka, A. Šuga, M. Sklenárik, D. Rembiasz, F. Krawczyk, M. Fröhlich, S. Stupiansky, P. Kroták, J. Palgut, A. Bajzecer

Náhradníci: D: Kralevič, S. Derevjaník, M. Moščovič

Hodnotenie zápasu: Zápas dvoch rozdielnych polčasov. V tom prvom bolo veľa nepresnosti na našej strane, ale aj napriek tomu sme si vypracovali šance ale chýbala efektivita. Naopak v druhom polčase sme boli agresívni v napádaní a z toho sme diktovali tempo zápasu. Šance, ktoré sme si vypracovali sme tentokrát využili a pripisujeme si ďalšie víťazstvo.

Tréner: Anton Kočiš

"U19" je po tomto zvládnutom zápase na 1. mieste v tabuľke. Po 7 odohratých kolách má na svojom konte 6 víťazstiev a 1 remízu. Ďalšie 3 góly pridal na svoje konto Philip Yanick Kroták, ktorý už ma na svojom konte 16 gólov.

U17

Ľubovňa Redfox FC - FK Košická Nová Ves 1:3 (0:0)

Góly: F. Pavlišin

Zostava: M. Čupka, M. Stesňak, T. Dudzik, M. Hutník, L. Lebek, F. Pavlišin, M. Kunák, F. Pekár, D. Faja, M. Marchevka, M. Šebo

Náhradníci: A. Rybovič, S. Kovalčík, D. Sekelský, L. Kaleta, M. Šimčák

Hodnotenie zápasu: Prvý polčas veľmi dobre zvládnutý až na tie nepremenené šance. Plnili sme to čo sme si povedali v šatni. Druhý polčas úplný opak. Viazla komunikácia medzi hráčmi. Tri individuálne chyby, tri inkasované góly. Teší ma, že mužstvo sa konečne formuje po prázdninách. Verím, že budúci zápas bude oveľa lepší.

Tréner: Matúš Sakáč

U15

Ľubovňa Redfox FC - TJ Tatran Ľubica 10:0 (7:0)

Góly: K. Krivoňák 4x, J. Jeleň 2x, B. Strišovský 2x, S. Valigurský, vlastný gól

Zostava: D. Hutník, Š. Barlík, O. Kaleta, J. Michalov, T. Stempa, P. Stempa, K. Krivoňák, A. Kundľa, M. Lechman, S. Valigurský, B. Strišovský

Náhradníci: M. Lang, J. Jeleň, P. Válek, M. Reľovský, J. Kostúr, F. Šalamon, S. Šesták

Hodnotenie zápasu: Počas celého zápasu sme boli jasne lepším mužstvom. Do ďalších zápasov však musíme zlepšiť zakončenie, pretože v ťažších zápasoch sa nám množstvo nepremenených šancí môže vypomstiť.

Tréner: Samuel Kuc

Po 2 zápasoch má naša "U15" na svojom konte 6 bodov so skóre 19:0 a v tabuľke je na delenom prvom mieste.

U13

Ľubovňa Redfox FC - TJ Tatran Ľubica 4:2 (1:1)

Góly: K. Jeleň 2x, J. Jančišin, M. Bujdošová

Zostava: J. Macko, J. Andrejka, M. Andrejka, P. Sikora, M. Sikorjak, L. Kuča, J. Varga, J. Jančišin, R. Pavlišin, P. Sčensný, K. Jeleň, J. Roman, M. Štellmach, T. Boško, D. Hanečák, A. Imrich, M. Bujdošová, M. Pacoltová

Hodnotenie zápasu: Z našej strany slabší zápas ,veľa nepresnosti, ale chlapci bojovali a chceli vyhrať a myslím, že to prevýšilo hernú stránku.

Tréneri: Anton Kočiš, Maroš Roman

Aj "U13" podobne ako "U15" sú po dvoch kolách bez straty bodu so skóre 12:3.